Sakrament pokuty i pojednania

W naszej parafii od 2010 roku instnieje Konfesjonał Stały w związku z Wieczystą Adoracją Najświętszego Sakramentu. Dlatego też z Sakra- mentu Pokuty w naszym kościele można skorzystać codziennie w go- dzinach od 630 - 730; od 800 - 1000 oraz godzinę przed Mszą św. wieczorną (w sobotę spowiedź tylko rano). Godziny spowiedzi mogą ulec zmianie, o czym zawsze informujemy w ogłoszeniach parafialnych, jeśli w danym dniu w Kościele obchodzone jest święto lub uroczystość bądź też inne bardzo ważne wydarzenie.

Ponadto istnieje okazja do Spowiedzi podczas każdej Mszy świętej, pogrzebów, ślubów oraz innych nabożeństw a także z okazji świąt, rekolekcji, itp.

Comiesięczna spowiedź z okazji I piątku:

dla dzieci klas III—VI

w środy przed I piątkiem od godz. 1600

(w miesiącach letnich od 1700),

dla młodzieży gimnazjalnej

w czwartki przed I piątkiem od godz. 1600

(w miesiącach letnich od 1700),

dla starszych

w I piątki od godz. 1530

(w miesiącach letnich od 1630).

środa,
24 kwietnia 2024

Środa, IV Tydzień Wielkanocny
Dzień Powszedni albo wsp. św. Fidelisa z Sigmaringen, prezb. i męcz. albo wsp. św. Jerzego, męcz.