Get Adobe Flash player

 

Domy Zakonne w Parafii:

Siostry Felicjanki:

 

- s. Dominika Golba - Przełożona, Zakrystianka

- s. Feliksa Menstel - Zakrystianka

- s. Maria Daniela Sobala - Katechetka

 

Grybów, ul. Kościelna 3a, tel. (18) 445-21-59.

 

Siostry Służebniczki Starowiejskie NMP NP:

- s. Agata Gunia - Pielęgniarka

- s. Izabela Ceglak - Pielęgniarka

 

Grybów, Rynek 9, tel. (18) 445-02-53.

 

 

 Siostry zakonne pochodzące z Grybowa:

  • S. Urszulanka Rozyna Święs (1905, + 1985 Pokrzywno)
  • S. Albertynka Lidwina Święs (1916, 1938, +1988 Igołomia)
  • S. Krzysztofa Maria Rzemińska (* 05.01.1913; + 07.04.2000 w Krakowie)
  • S. Maria Petryla - Albertynka
  • S. Albertynka Licynia Święs (1944, 1962 Rzaska k. Krakowa)
  • S. Stanisława Rzemińska - Albertynka.  
  • S. Katarzyna Serafin - Albertynka.
  • S. Aniela Petryla - Albertynka.
  • S. Gertruda Kwoka - Albertynka.
  • S. Maria Krok -Dominikanka.
  • S. Wiktoria Dziedziak - Dominikanka.
  • S. Petronela Krok - Dominikanka.
  • S. Aniela Petryla - Dominikanka.
  • S. Teresa Petryla - Dominikanka.
  • S. Weronika Gryboś - Dominikanka.
  • S. Waleria Gryboś - Dominikanka.
  • S. Aniela Gryboś - Dominikanka.
  • S. Maria Główczyk - Dominikanka.
  • S. Maria Oleksy.
  • S. Katarzyna Sędzik - Felicjanka.
  • S. Aniela Sędzik - Felicjanka.
  • S. Helena Lichoń - Felicjanka.
  • S. Michalina Kmak - Felicjanka.
  • S. Władysława Gryboś - Felicjanka.
  • S. Bernadeta Stelmach - Felicjanka.
  • S. Maria Koszyk - Felicjanka.
  • S. Teresa Kogut - Felicjanka.
  • S. Marta Gryzło - Felicjanka.
  • S. Katarzyna Dziedziak - Franciszkanki Misjonarki Maryi.
  • S. Eleonora Dziedziak - Franciszkanki Misjonarki Maryi.
  • S. Emilia Nosal - Dominikanka.
  • S. Genowefa Angelika Piekielna - Felicjanka
  • S. Maria Rola - Franciszkanki Misjonarki Maryi.
  • S. Prudencja Angelika Koza - Felicjanka.
  • S. Maria Łatka - Franciszkanki Misjonarki Maryi.
  • S. Barbara Pietruch - Józefitka.
  • S. Michalina Petryla - Karmelitanki.
  • S. Elżbieta Koszyk - Karmelitanki
  • S. Maria Igielska - Serafitka.
  • S. Stanisława Sekuła - Serafitka.
  • S. Teresa Gurba - Służebniczki Starowiejskie.
  • S. Grażyna Gruca - Służebniczki Starowiejskie.
  • S. Agata Gurba - Służebniczki Starowiejskie.
  • S. Anna Gurba - Służebniczki Starowiejskie.
  • S. Krystyna Góra - Służebniczki Starowiejskie.
  • S. Barbara Góra - Służebniczki Starowiejskie.
  • S. Maria Michalik - Siostry Szkolne Notre Dame.
  • S. Maria Rzemińska - Siostry Szkolne Notre Dame.
  • S. Zofia Szczepanik - Obliczanka.
  • S. Maria Święs - Urszulanki Unii Rzymskiej.
  • S. Maria Rzemińska - Urszulanki Unii Rzymskiej  
  • S. Elżbieta Zwijacz - Urszulanki Unii Rzymskiej.
  • S. Katarzyna Świgut - Franciszkanka.
  • S. Jadwiga Laskosz - Zgromadzenie Sióstr Sług Jezusa.
  • S. Stefania Pietruch - Zgromadzenie Sióstr Sług Jezusa.
  • S. Stanisława Obrzut - Zgromadzenie Sióstr Sług Jezusa.
  • S. Halina Święs - Zgromadzenie Sióstr Sług Jezusa.
  • S. Zofia Mól - Zgromadzenie Sióstr Sług Jezusa.
  • S. Maria Romana Kmak - Służebniczki Dębickie.
  • S. Maria Gruca - Służebniczki Starowiejskie.
  • S. Genowefa Sekuła - Służebniczki Starowiejskie.
  • S. Joanna Matuła - Służebniczki Starowiejskie.
  • S. Agata Rita Lichoń – Prezentki.

Sztandar Bazyliki

Dzisiaj jest

poniedziałek,
23 października 2017

(296. dzień roku)

Święta

Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

Zegar

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
10775