Grupa Biblijna

Grupa biblijna w naszej parafii działa od 2010 roku. Animatorem tej grupy jest Ks. Penitencjarz Ryszard Stasik. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie, we wtorek, po wieczornej Mszy świętej w domu duszpasterskim. Termin spotkania podawany jest podczas niedzielnych ogłoszeń. Celem spotkań jest poznawanie Pisma świętego, poprzez czytanie i analizę tekstu. Rozważamy aktualnie Ewangelię według św. Mateusza. Biblia to źródło z którego czerpiemy wiarę o Bogu i człowieku. Poznając Pismo święte, możemy odnaleźć siebie samych. Zapraszamy wszystkich chętnych, do spotkania ze Słowem Bożym. Spotkania mają charakter otwarty, każdy może przyjść i posłuchać, a jeżeli będzie chciał pozostać. Każda osoba jest mile widziana.

23 października 2017

Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn