Grupa Biblijna

Grupa biblijna w naszej parafii działa od 2010 roku. Animatorem tej grupy jest Ks. Penitencjarz Ryszard Stasik. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie, we wtorek, po wieczornej Mszy świętej w domu duszpasterskim. Termin spotkania podawany jest podczas niedzielnych ogłoszeń. Celem spotkań jest poznawanie Pisma świętego, poprzez czytanie i analizę tekstu. Rozważamy aktualnie Ewangelię według św. Mateusza. Biblia to źródło z którego czerpiemy wiarę o Bogu i człowieku. Poznając Pismo święte, możemy odnaleźć siebie samych. Zapraszamy wszystkich chętnych, do spotkania ze Słowem Bożym. Spotkania mają charakter otwarty, każdy może przyjść i posłuchać, a jeżeli będzie chciał pozostać. Każda osoba jest mile widziana.

piątek,
19 października 2018

Piątek, XXVIII Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Pawła od Krzyża, prezbitera albo wspomnienie świętych męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues?a, prezbiterów, oraz Towarzyszy