Kolęda 2023/2024

Środa 27 XII 2023 r. godz. 9.00

 

1. Sośnie Dolne, od Góry Ropskiej.

2. Sośnie Dolne, od p. Dziedziaków w kierunku Góry Ropskiej.

3. Osiedle Słoneczne, od państwa Romańskich do stacji ORLEN.  

 

Czwartek 28 XII 2023 r. godz. 9.00

 

1. Biała Niżna nad Stolarką, od państwa Motyków.

2. Brzezinki.

3. Kamienna Góra i Czerwona Góra.

 

Piątek 29 XII 2023 r. godz. 9.00

 

1. ul. Turystyczna od państwa Matułów 

2. ul. Spokojna od państwa Ryznerów i ul. Turystyczna od ulicy Kościuszki w górę do zejścia się kapłanów

3. Sośnie Górne, od państwa Wojtarowiczów.

 

Sobota 30 XII 2023 r. godz. 9.00

 

1.     1.Podchełmie

2.     2.Kardasiówka, Zdrojowa: od państwa Beaty i Stanisława Morańda.

3.       3.Drugi kapłan: od państwa Mariana i Zofii Gryzło.

 

 

 

Wtorek 02 I 2024 r. godz. 15.00

 

1.      ul. Armii Krajowej i Wąska.

2.     ul. Grottgera od poczty do państwa Anny i Pawła Gucwa.

3.         3.   ul. Grunwaldzka prawa strona od stadionu.

 

Środa  03 I 2024 r godz. 15.00

 

1.      ul. Grunwaldzka lewa strona, od Białej Niżnej, od państwa Sułkowskich

2.      ul. Grunwaldzka, lewa strona od świateł

 

Czwartek 4 I 2024 r. godz. 15.00

 

1.     ul. Parkowa w kierunku do ul. Kolejowej.

2.     ul. Kolejowa i ul. Zielona.

3.   ul. Wyspiańskiego i blok nr 6

 

Pierwszy piątek miesiąca /nie ma kolędy/ 5 I 2024 r.

 

 

 

Sobota 6 I 2024 r. godz. 15.00 - Uroczystość Objawienia Pańskiego

(Orszak Trzech Króli). /Nie ma kolędy/

 

 

 

Poniedziałek 8 I 2024 r. godz. 15.00

 

1     1.Biała Niżna: od państwa Kukla Mariusz do Kazimierz Dyl.

2.       2.Biała Niżna: od Piotr Marczyk do Teresa Romanek.

3.    3.Biała Niżna: od Stanisław Oleksy do Małgorzata i Janusz Fyda.

 

Wtorek 9 I 2024 r. godz. 15.00

 

1. Zawodzie od Kąclowej od p. Sekułów do p. Święs.

2. Zawodzie od pana Mariana Święs do p. Jacka i Albiny Koszyków.

3. Zawodzie od p. Danuty i Antoniego Koszyków do p. Tokarzów.

 

Środa 10 I 2024 r. godz. 15.00

 

1.   1.     Równie: od P. Motyków w kierunku miasta, potem powrót drugą stroną ulicy do P. Igielskich.

      2.  Równie: od Marii i Antoni Święs do zejścia się księży.

      3.  Równie: od P. Katarzyny i Andrzeja Rzemińskich do P. Piechnik. 

 

Czwartek 11 I 2024 r. godz. 15.00 – Blok 43 ul. Grunwaldzka

 

1. Klatki ABC od klatki A

2. Klatki ABC od klatki C

3. Klatki DEF od klatki D

4. Klatki DEF od klatki F

 

Piątek 12 I 2024 r. godz. 15.00

 

1. Blok IV na os. 600 - lecia.

2. Blok V na os. 600 - lecia.

3. Blok VII na os. 600 - lecia.

 

Sobota 13 I 2024 r. godz. 9.00

 

1. ul. Kościuszki od Stolarki w kierunku mostu PKP, od państwa Motyków.  

2. ul. Kościuszki od mostu w kierunku Stolarki, od państwa Obrębskich.

3. Blok na ul. Armii Krajowej od początku do końca.

 

Poniedziałek 15 I 2024 r. godz. 15.00

 

1. Blok I na os. 600 - lecia.

2. Blok II na os. 600 - lecia.

3. Blok III na os. 600 - lecia.

 

Wtorek 16 I 2024 r. godz. 15.00

 

1. Blok I na os. Bema od początku.

2. Blok I na os. Bema od końca.

3. Blok V przy ul. Bema.

 

Środa 17 I 2024 r. godz. 15.00

 

1. Blok II os. Bema od początku.

2. Blok II os. Bema od końca.

 

Czwartek 18 I 2024 r. godz. 15.00

 

3. Blok III os. Bema od początku.

4. Blok III os. Bema od końca.

5. Blok nr. IV na os. Bema od początku.

6. Blok nr. IV na os. Bema od końca.

 

Jeżeli ktoś pragnie zaprosić księdza na wizytę duszpasterską z poza rejonów kolędowych lub pragnie poświęcić nowy dom , to można zgłosić w kancelarii lub zakrystii.

 

Dzisiaj jest

środa,
24 kwietnia 2024

(115. dzień roku)

Święta

Środa, IV Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Fidelisa z Sigmaringen, prezb. i męcz. albo wsp. św. Jerzego, męcz.

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
2659

Zegar