Modlitwa o łaskę dobrego przeżycia Misji Świętych.

 

Dobry i miłosierny Boże! Prosimy Cię o błogosławieństwo dla zbliżających się w naszej parafii misji, które mają być dniami umocnienia i odnowy naszej wiary. Niech ten czas będzie błogosławiony dla wszystkich mieszkańców naszej grybowskiej Parafii, dla dzieci i młodzieży, ojców i matek, małżonków i osób samotnych, naszych dziadków oraz chorych i cierpiących. W szczególny sposób w tych trudnych czasach dla tych, którzy zeszli z drogi Dekalogu i błądzą po bezdrożach świata.

 

Dopomóż nam swoją łaską dobrze przygotować się duchowo i organizacyjnie do tego ważnego wydarzenia, abyśmy wszyscy dobrze z tego wielkiego daru i szansy skorzystali. Napełnij nas gorącym pragnieniem ratowania nie tylko siebie, ale i wszystkich naszych braci i sióstr, zwłaszcza tych, którzy w naszych rodzinach, sąsiedztwach i parafii oddalili się od Boga i Kościoła.

Użycz misjonarzom światła łaski, aby nauczali, jaka jest wola Boża i co prawdziwie służy naszemu zbawieniu. Niech Twoje boskie Słowo przez nich głoszone i tłumaczone oświeci nas i pouczy, uzdrowi i wzmocni, uświęci i zbawi. Niech zbliżające się misje odnowią w Duchu Świętym oblicze duchowe naszej parafialnej wspólnoty.

 

Matko Boża Przedziwna Grybowska Pani, bądź naszą Orędowniczką  i razem ze Świętymi naszymi Patronami wspieraj nas najpierw w dobrym przygotowaniu się do misji, a potem w ich owocnym przeżyciu. Amen.

 

Ojcze nasz…; Zdrowaś Maryjo…; Chwała Ojcu…;

Matko Boża Przedziwna – módl się za nami;

Św. Katarzyno – módl się za nami;

Św. Bernardynie – módl się za nami.

Sztandar Bazyliki

Dzisiaj jest

niedziela,
02 października 2022

(275. dzień roku)

Święta

Niedziela, XXVII Tydzień zwykły
Rok C, II
Dwudziesta Siódma Niedziela zwykła

Zegar

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1471