Modlitwa o łaskę dobrego przeżycia Misji Świętych.

Dobry i miłosierny Boże! Prosimy Cię o błogosławieństwo dla zbliżających się w naszej parafii misji, które mają być dniami umocnienia i odnowy naszej wiary. Niech ten czas będzie błogosławiony dla wszystkich mieszkańców naszej grybowskiej Parafii, dla dzieci i młodzieży, ojców i matek, małżonków i osób samotnych, naszych dziadków oraz chorych i cierpiących. W szczególny sposób w tych trudnych czasach dla tych, którzy zeszli z drogi Dekalogu i błądzą po bezdrożach świata.

Dopomóż nam swoją łaską dobrze przygotować się duchowo i organizacyjnie do tego ważnego wydarzenia, abyśmy wszyscy dobrze z tego wielkiego daru i szansy skorzystali. Napełnij nas gorącym pragnieniem ratowania nie tylko siebie, ale i wszystkich naszych braci i sióstr, zwłaszcza tych, którzy w naszych rodzinach, sąsiedztwach i parafii oddalili się od Boga i Kościoła.

Użycz misjonarzom światła łaski, aby nauczali, jaka jest wola Boża i co prawdziwie służy naszemu zbawieniu. Niech Twoje boskie Słowo przez nich głoszone i tłumaczone oświeci nas i pouczy, uzdrowi i wzmocni, uświęci i zbawi. Niech zbliżające się misje odnowią w Duchu Świętym oblicze duchowe naszej parafialnej wspólnoty.

Matko Boża Przedziwna Grybowska Pani, bądź naszą Orędowniczką  i razem ze Świętymi naszymi Patronami wspieraj nas najpierw w dobrym przygotowaniu się do misji, a potem w ich owocnym przeżyciu. Amen.

Ojcze nasz…; Zdrowaś Maryjo…; Chwała Ojcu…;

Matko Boża Przedziwna – módl się za nami;

Św. Katarzyno – módl się za nami;

Św. Bernardynie – módl się za nami.

niedziela,
02 października 2022