Domowy Kościół

Domowy Kościół  to gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie. Celem tego ruchu jest ewangelizacja rodzin, odkrywanie przez małżonków kim jest dla nich Jezus Chrystus. Formacja duchowa dokonuje się poprzez osobistą pracę nad wiarą i co miesięczne spotkania. Małżeństwa dzielą się radościami i troskami codziennego życia, wspólnie modlą się, analizują tekst Pisma świętego i omawiają wyznaczone tematy spotkań. Spotkanie z Chrystusem powoduje duchowe odrodzenie i poprawę więzi małżeńskich. Domowy Kościół został założony w naszej parafii w 2010 roku, moderatorem tej grupy jest Ks. Janusz Szpilowski.

Termin spotkań podawany jest podczas niedzielnych ogłoszeń parafialnych. Zachęcamy rodziny naszej parafii, do włączenia się w ruch odnowy rodzin i małżeństw.

piątek,
19 października 2018

Piątek, XXVIII Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Pawła od Krzyża, prezbitera albo wspomnienie świętych męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues?a, prezbiterów, oraz Towarzyszy